Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ" \ Екскурсії по Львову
Екскурсійні тури до Львова

Шляхетні вихідні у Львові!


1 день

П'ятниця

 

Запрошуємо Вас до Львова !

14:00 - поселення в комфортабельному готелі „ Леополіс” **** , який вирізняється вишуканим дизайном, європейським затишком та сервісом.

15:00 - пішохідна екскурсія по території середньовічного Львова, який охороняється ЮНЕСКО. Ви пройдете вузькими середньовічними вуличками до центральної площі Ринок, оглянете унікальні пам'ятки архітектури XIV - XVIIст.: Латинський, Вірменський собори та Успенську церкву, вип'єте каву в Італійському дворику, завітаєте до Королівських залів Яна III Собеського, спуститеся до підземель старовинної аптеки... – і зрозумієте, чому Львів захоплює своєю таємничою красою!

Незабутнім буде відвідання незвичайних Львівських кав'ярень: екзотичне кафе „У Мазоха”, в якому подаються страви з афродизіаками; веселу єврейську кнайпу „Під Золотою Розою”, особливістю якої є відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом, „Золотий Дукат”, де Ви зустрінетеся з привидами або кнайпу «Гасова лампа», яка знаходиться у вірменському квартальчику Львова (У 1853 р. у Львові винайдено першу у світі гасову (керосинову) лампу), Пивний дім Домса здивує Вас живим пивом та джазовою музикою, а на любителів солодощів та кави чекають знамениті львівські „Цукерня”, „Вероніка” та „Дім кави”...

 

2 день

Субота

Сніданок.

Пропонуємо екскурсію до міста–заповідника Жовква - міста-фортеці з неповторним архітектурним ансамблем і атмосферою старовини, заснованого в XVI ст., однієї з резиденцій польського короля Яна ІІІ Собеського . Ви відвідаєте Крехівський монастир, який вразить Вас красою і спокоєм, а живописною стежкою Ви дістанетеся до Святого джерела. Екскурсія триває 4– годин. (за дод.оплату.).

Повернення до Львова.

Пообідати зможете в одному з львівських ресторанів: у готелі „Леополіс”, “Віденська кав'ярня”, “Амадеec ”, “Вероніка”...

Вільний час.

На згадку про Львів Ви можете придбати чудові сувеніри на ярмарку народних майстрів „Вернісаж”.

Ввечері пропонуємо розважитися в одному з нічних клубів-дискотек: „Міленіум”, „Місто”, „Метро”, казино „Спліт”, або відвідати виставу у Львівському Оперному театрі, або послухати джазову музику та почастувати свіжого Львіського пива та г алицької кухні у ресторані „ Пивний дім Роберта Домса”.

 

3 День

Неділя

Сніданок.

1 варіант

09:45 - у Вас є нагода відвідати три замки під час екскурсії «Золота підкова»: Олеський замок, де на Вас чекає цікава незабутня екскурсія залами та унікальним парком; Вас вразить розмірами та красою Підгорецький замок , який Ви не раз бачили у художніх кінофільмах; в Золочівському замку , Ви відвідаєте єдиний в Україні Китайський палац, зануритеся у світ минулих століть. Прямо в замку Ви можете по обідати в кав'ярні „Равелін” (за дод. оплату).

Поверненя до Львова біля 18:00.

2 варіант

За додаткову оплату, Ви зможете відвідати один з Львівських музеїв на вибір :

„Музей меблів та порцеляни”; „Національний музей”; Музей зброї “Арсенал”; „ Музей сакральної барокової скульптури” ; Музей народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”; Личаківське кладовище - j дин з найкрасивіших пантеонів України ; „Музей історії релігії”; „Музей етнографії”; Львівську галерею мистецтв; Будинок - музей І. Франка…

 

Подаруйте собі та своїм близьким приємний, незабутній вікенд !

Готель „Леополіс” **** – це розкішний готель в самому сердці Львова, що гармонійно поєднує у собі домашній затишок та передові новітні технології.

Розташування готелю між Площею Ринок та Оперним театром є чи не найвигіднішим для гостей міста.

В приміщенні готелю „Леополіс” розташовані два ресторани, що вирізняються стильними інтер'єрами та смачною кухнею.

У ресторані „Світлиця Лева” запропонують Вам страви Європейської та Галицької кухні. Працює ресторан з 07:00 до 23:00.

У „Пивниці Лева” , першому середньовічному ресторані у Львові, запропонують Вам пікантні медові реберця на лікті, вепрятини у червоному вині та запеченої свинної ляшки. Якщо ви справжній лицар, то „Пивниця Лева” Вас чекає. Ресторан працює з 17:00 од 23:00.

УВАГА!!! Поселення з 14:00. Звільненя номерів до 12:00.
(за бажанням можливе ранкове поселення та пізнє виселення за додаткову оплату) .   

            

У вартість входить:

*   Проживання у готелі 4* в 2-о місному номері
(2 ночівлі);

* Харчування (2 сніданки шведська лінія);

* Пішохідна екскурсія середньовічним Львовом;

 

У вартість не входить:

* Вхідні квитки в музеї;

* Екскурсія в Жовкву+Крехівський монастир – 110 грн (групова ціна);

* Екскурсія «Золота Підкова» -130 грн (групова ціна)

* Факультативні заходи

 

Комісія агентам – 100 грн.

Трансфер «з/д вокзал/аеропорт – готель» замовляється окремо, відповідно до кількості осіб.

Кількість місць обмежена. Поспішайте!!!

 

Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ"
Україна, м.Львів, 79005, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел./факс: +38 (032) 297-53-72. Тел.: +38 (032) 297-53-73, +38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua