Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ" \ Екскурсії по Україні
Екскурсії по Україні

Одноденний тур
"СРІБНА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ"
Старе Село – Свірж - Унів

 

1 день

 

 

 

 

 

 

 

09:00 - Виїзд зі Львова у Старе Село.
 Дорогою туристи дізнаються про історію багатьох стародавніх містечок Львівщини, серед них Звенигород  -  колишня княжа столиця.
Замок у Старому Селі вважається найбільшим на Львівщині. Його площа становить 2 га, а висота кріпосних стін доходить до 16 м. Кажуть, що стіни замку збереглися до нашого часу, бо при їх спорудженні до будівельного розчину додавали молоко та яйця. Протягом довгого часуСтаросільський замок був могутнім форпостом на шляху завойовників. Після прогулянки та фотографування продовжуємо подорож в напрямку села Свірж.
Мальовничий і дуже романтичний Свіржський замок захоплює всіх, хто тут побував. Оточений живописним озером найбільше з усіх львівських замків залишає почуття гармонії між архітектурою й природою. Цей замок – одне з місць зйомок багатьох кінострічок, зокрема відомого фільму про мушкетерів.Поряд із замком знаходиться старий католицький костел, та забутий часом підземний перехід…
Переїзд до Унівського монастиря.В Уневі є святині і монастирські легенди, періоди злетів і сумних часів, мальовничість природи та неповторність архітектури.  В письмових джерелах монастир згадується ще в 1395 р., а від часів заснування монастиря з-під вівтаря Успенської церкви витікає цілюще джерело. Головною святинею монастиря є чудотворна ікона Божої Матері Унівської…Тут у Вас буде можливість відпочити та відчути гармонію з собою та з навколишнім середовищем.
18:00 Орієнтовне прибуття до Львова.

Вартість туру з особи для організованихгруп:

Для групи у кількості 15+1 – 212 грн. / особа
Для групи у кількості 28+2 – 185 грн. / особа
Для групи у кількості 38+2 – 145 грн. / особа

Ціни НЕТТО

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
  • супровід гіда-екскурсовода,

У вартість не входить:

  • вхідні квитки:

Свіржський замок – 5 грн.

  • харчування.

 

Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ"
Україна, м.Львів, 79005, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел./факс: +38 (032) 297-53-72. Тел.: +38 (032) 297-53-73, +38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua