Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ" \ Екскурсії по Україні
Екскурсії по Україні

Одноденний тур
«Скелі Довбуша -  Моршин»

День 1

 

 

 

 

 

 


 

08:00 - Виїзд зі Львова. Приїзд в місто Моршин.
Моршин - невеликий бальнеологічний курорт України. Тільки тут можна зустріти таку кількість різних мінеральних вод, що відрізняються не тільки своїм хімічним складом, а й різними лікувальними властивостями, що виділяє його серед інших водно- оздоровчих курортів України. Під час екскурсії у  Вас буде можливістьвідвідати  бювет з лікувальною водою. (Моршинська мінеральна вода – ефективний засіб для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту і обміну речовин, сприяє очищенню організму,втраті зайвої ваги, виведенню радіонуклідів, підвищує імунітет.)
Огляд комплексу «Скелі Довбуша» - пам'ятки природи державного значення. Тут розташована група живописних і чудернацьких скель, які височіють на висоті 20-40 метрів.Народні перекази говорять, що тут перебував головний з карпатський опришок, український Робін Гуд - Олекса Довбуш, який разом зі своїми товаришами дав життя десяткам легенд. Саме тут він переховувався від найманців шляхти і польської влади і  саме тут в скелях Карпат зберігалося відібране у багатіїв золото і коштовності.
Після екскурсії можна буде покататись на конях, помилуватись водоспадами та просто насолодитись незрівняною красою Прикарпатського лісу.На зворотньому шляху можна буде пообідати в районі скель, скуштувавши бойківську кухню.
Чисте повітря, іскристий водоспад, прогулянка буковим та смерековим лісом, цікава екскурсія, фото на пам'ять – залишать Вам незабутні враження.
21:00  Прибуття до Львова

Вартість туру з особи для організованих груп:

Для групи у кількості 15+1 – 230 грн. / особа
Для групи у кількості 28+2 – 200 грн. / особа
Для групи у кількості 38+2 – 159 грн. / особа

Ціни НЕТТО

У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
  • супровід гіда-екскурсовода,

У вартість не входить:

  • вхідні квитки:
    Скелі Довбуша : 2 грн./особа;
  • харчування.  

 

Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ"
Україна, м.Львів, 79005, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел./факс: +38 (032) 297-53-72. Тел.: +38 (032) 297-53-73, +38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua