Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ" \ Екскурсії по Україні
Екскурсії по Україні

Одноденний тур
«КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ»
с. Вигода - Гошівський монастир – Скелі Довбуша

10:00

 

 

 

 

 

 


 

08:00 - виїзд зі Львова в Бубнище.
Огляд комплексу «Скелі Довбуша». Унікальна реліктовагеологічна пам'ятка природи «Скелі Довбуша» та  природна фортеця періоду X століття лежать на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря. Комплекс скель з печерами отримали назву на честь відомого ватажка опришків Олекси Довбуша – українського Робін Гуда. Саме тут він переховувався від польської влади, саме тут в скелях Карпат зберігалося відібране у багатіїв золото і коштовності. Крім того у Вас буде можливість відпочити на насолодитися фантастичними Карпатськими краєвидами.
Переїзд до села Вигода.
Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших  місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.

Переїзд в село Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення  Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
22:00 - Повернення до Львова

Вартість екскурсії з приєднанням до групи -   245 грн. / особа

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах,
  • страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються:

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти:

Скелі Довбуша: 2 грн./особа;
Карпатський трамвай: 60 грн/ос.

  • Харчування (50 грн)

 

Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ"
Україна, м.Львів, 79005, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел./факс: +38 (032) 297-53-72. Тел.: +38 (032) 297-53-73, +38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua