Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ" \ Екскурсії по Україні
Екскурсії по Україні

Одноденний тур
«Старовинний Дрогобич»

Середньовічне місто Дрогобич приховує немало скарбів,
якими може пишатися навіть столичне місто.
В Дрогобичі жили та творили видатні художники та письменники, політичні діячі та вчені.
В маленькому місті Дрогобич працює Педагогічний університет, є свій художній музей.
На території міста є пам’ятки, які подані на включення у список світової спадщини ЮНЕСКО.
Місто зберегло свою історичну самобутність та атмосферу затишку.

8:00 - Виїзд зі Львова .
09:40 -  Відвідання найстарішої солеварні в Європі. В середньовіччі поклади солі були запорукою багатства та розвитку регіону. У Дрогобичі сіль добувалася промисловим способом. Я це робиться, Ви дізнаєтеся під час цікавої та пізнавальної екскурсії. Далі запросимо Вас відвідати пам’ятки видатної художньої цінності. Це будуть дерев’яні церкви св. Юра та Воздвиження Чесного Хреста (поч.. 17 ст.). Колись ці церкви знаходилися за межами Дрогобича.
13:00 – обід
14:30 - Відвідання«Вілли Б’янки», сьогодні Палац мистецтв, який описував у  своєму оповіданні «Весна» Бруно Шульц.В Палаці представлені виставкові зали експозиції «Скарби графа Лянцкоронського»:  живописні полотна, графіка, портрети. Серед авторів – знані європейські майстри XVII–XIX ст.: П. Поттер, Ф. Молітор, Ф. Бернгардт, С. Фалюса, ЯцекМальчевський, Карл ля Брун, Отто Екман, Леопольд Готліб, Дайтон Роберт, та експозиція присвячена життю та творчості одного з найвідоміших мешканців Дрогобича  - Бруно Шульцу.
15:30 - Пішохідна екскурсія  старовинними  вуличками міста , огляд архітектурних перлин Дрогобича: Величний готичний костел св. Варфоломія (14 ст.), оборонна башта (13 ст.) – унікальний , єдиний збережений пам’ятник такого зразка в Україні, середньовічна площа Ринок з Ратушею, будівлі, які пов’язані з письменниками Іваном Франко та Василем Стефаником, письменником і художником Бруно Шульцом, вченими Іваном Полюєм та Юрієм Дрогобичем - Котермаком, астрономом і ректором Болонського університету, знаменитим тенором Модестом Менцинським…
18:00 – від’їзд до Львова
20:00 – орієнтовне прибуття до Львова


 

Вартість туру  при групі 17+1 = 227грн/ос.

У вартість входить:
проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.

Додатково оплачуються :
харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти:  Церква св. Юра -  30 грн, відділ  «Скарби графа Лянцкоронського» -  10 грн, Відділ «Бруно Шульц» - 25 грн;

Агенція не відповідає за погодні умови, затори на дорогах і залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми.

 

Туроператор "КИЙ АВІА ВЕСТ"
Україна, м.Львів, 79005, вул.Герцена 9, офіс 2
Тел./факс: +38 (032) 297-53-72. Тел.: +38 (032) 297-53-73, +38 (032) 297-55-54
http://www.kawest.com.ua
kawest@mail.lviv.ua